Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia ze Szczecina i nie tylko!

[Firma] Schody z drewna do domu od Drewdom

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowanie
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy solidne schody drewniane na wymiar. Jeśli poszukujesz stylowe, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Stolarnia Drewdom wytwarza schody z drewna już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z ogromnym doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie przekłada się na jakość wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu oraz świetny kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Dlaczego schody drewniane są tak popularne? Drewno jest ekologicznym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest solidne i pięknie się prezentuje, nawet po kilkudziesięciu latach. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny albo mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do domu od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię