Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia ze Szczecina i nie tylko!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia odkurzaczy piorących. Trudnimy się dzierżawą urządzeń do prania ekstrakcyjnego. W biurze mamy urządzenia piorące marki Karcher. Oferowane urządzenia są co jakiś czas serwisowane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Razem z maszyną przekazuję dwie końcówki: do czyszczenia narożników oraz do czyszczenia dywanów.

Istnieje możliwość wynajmu na dobę lub od piątku do poniedziałku. Urządzenie można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na terenie Warszawy i okolic np. w Piasecznie czy Duchnowie przywozimy i odbieramy urządzenie bezpośrednio do Konsumenta.

Trzeba prać kanapy przynajmniej raz na 12 m-cy. Dzięki okresowemu praniu można zatrzymać na dłużej atrakcyjny stan narożnika. W środku materiału rozmnaża się duża ilość roztoczy. Dodatkowo poplamiona powierzchnia nie wygląda ładnie.

Profesjonalne firmy z Warszawy z reguły wykonują czyszczenie wykładzin metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu tapicerki roztworem wody i detergentu. To prosta i bardzo efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie różnorodnych zabrudzeń z dywanu? Jak najbardziej. Należycie dobrana metoda wraz z odpowiednim sprzętem oraz wysokojakościowymi proszkami chemicznymi pozwala wyeliminować bardzo uciążliwe plamy, które psuły wygląd tapicerki.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię