Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia ze Szczecina i nie tylko!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczywistości niesłychanie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, lecz też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię