Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia ze Szczecina i nie tylko!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się rzeczywiście nadzwyczaj właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jednakowoż też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię